O NAS

Firma Mrowca od wielu lat jest cenionym producentem karm dla gołębi. Naszym głównym celem jest poszukiwanie i tworzenie innowacyjnych rozwiązań pozwalających dostarczyć Państwu – Hodowcom gołębi – produktów skutecznych, bezpiecznych i najwyższej jakości. Tworzymy zespół ludzi, których pasją są gołębie. Każdego dnia dążymy do poprawy ich kondycji i zdrowotności. W chwili obecnej poszerzyliśmy naszą ofertę o szeroką gamę specjalistycznych preparatów witaminowych, mineralnych, wspomagających układ pokarmowy, oddechowy czy mięśniowy i przeciwgrzybiczych.

Linia produktów Mrowca powstaje w Polsce. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie spełniającym najwyższe obowiązujące wymogi w Europie i na świecie. Przebiega zgodnie z zasadami HACCP i GMP. Firma w sposób szczególny dba o bezpieczeństwo produkcji i pracowników. Wzoruje się na firmach farmaceutycznych. Proces produkcyjny jest w całości monitorowany, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo produkowanych dodatków. W nowoczesnym laboratorium dokonuje się analiz próbek pobranych w krytycznych punktach kontrolnych produkcji (CCP). Taka technologia pozwala określić poziom substancji aktywnych w każdej partii wytwarzanego produktu. Gwarantuje to utrzymanie powtarzalności i skuteczności wszystkich preparatów.

W związku ze stale rosnącymi oczekiwaniami, dotyczącymi skuteczności naturalnych produktów ziołowych, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane Państwu produkty były najlepsze na rynku. Stawiamy na doświadczenie i innowacyjność łącząc w sobie tradycję i nowoczesne rozwiązania. Wszystkie produkty stworzyliśmy w oparciu o wieloletni kontakt z Hodowcami, Lekarzami Weterynarii i ośrodkami badawczymi, a preparaty dostosowujemy ściśle do Państwa potrzeb. Zapewniamy bogaty asortyment oraz wysoką koncentrację składników w produktach. Tworzymy preparaty celowane i dopasowane do każdego momentu hodowli. Wśród naszych produktów odnajdziesz te, które idealnie odpowiadają na wszystkie Twoje potrzeby.

Wierzymy, że bogata oferta stworzona z myślą o Państwa gołębiach, poparta naszym wieloletnim doświadczeniem i pasją z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.

Życzymy wielu sukcesów hodowlanych!

Zespół Mrowca